Osobná hygiena / BAS®

bas®

Vysoko účinný dezinfekčný prostriedok, ktorý spoľahlivo ničí baktérie, kvasinky, mikróby a plesne. Zabraňuje tvorbe týchto nežiadúcich mikroorganizmov, znižuje potenie, eliminuje nepríjemný zápach a príjemne vonia. BAS® je vďaka svojim vlastnostiam určený k ošetrovaniu pracovných odevov, obuvi, ponožiek, rukavíc, prílb, nepriepustných kombinéz, ale i šatňových skriniek, šatní, spŕch a verejných priestorov.

 

POUŽITIE

BAS® je vďaka svojim vlastnostiam určený k ošetrovaniu pracovných odevov, obuvi, ponožiek, rukavíc, prílb, nepriepustných kombinéz, ale i šatňových skriniek, šatní, spŕch a verejných priestorov. Jeho použitie je veľmi univerzálne. Pri použití napríklad u pracovnej obuvi a ponožiek zabraňuje tvorbe nežiadúcich mikroorganizmov, znižuje potenie nôh a tak eliminuje ich nepríjemný zápach. Pri dlhej práci tak výrazne prispieva ku zníženiu únavy, k predĺženiu pocitu sviežosti a pohody. Výrobok BAS® bol odskúšaný podľa ČSN EN ISO/IEC 17025 na St. aureus, E. coli, Ps. aeruginosa, Pr. vulgaris, S. marcescens, C. albicans, Aspergillus niger a Penicilium a rantiogriseum.

 

Výhody

• účinná dezinfekcia

• zabraňuje tvorbe nežiadúcich mikroorganizmov

• odstraňuje nežiadúci zápach

• príjemne vonia

NÁVOD NA POUŽITIE

Pomocou rozprašovača dostatočne postriekajte dezinfikovaný povrch alebo priestor a nechajte vyschnúť. Nikdy nestriekajte proti očiam!

 

TECHNICKÉ DÁTA

Teplota vznietenia: > 45 °C

Hodnota pH: 7

Hustota: 885 kg/m3

 

OBSAH / SKLADOVÉ ČÍSLO

100 ml dóza s rozprašovačem / 257 000

1000 ml fľaška / 257 001

Kontaktné informácie

NOVATO SK, spol. s r.o., Dr. G. Schaefflera 4,

909 01 Skalica

 

tel.:  (034) 664 76 97, fax.: (034) 664 76 97

mobil.: 0908 707 529

 

e-mail: novato@novato.sk

2020 © Novato SK s.r.o. All rights reserved.

bas