Osobná hygiena / NANOBAS®

nanobas®

Nanotechnologický baktericidný a fungicidný dezinfekčný prostriedok. Dlhodobo účinne likviduje baktérie, kvasinky, plesne, odstraňuje zápach z obuvi, vložiek do topánok, ponožiek, rukavíc, prílb, textilu a iných povrchov ako šatňových skriniek a pod.

 

POUŽITIE

NANOBAS® je nanotechnologický baktericidný a fungicidný dezinfekčný prostriedok a vďaka svojim vlastnostiam je určený k ošetrovaniu pracovných odevov, obuvi, ponožiek, rukavíc, prílb, nepriepustných kombinéz, ale i šatňových skriniek, šatní, spŕch a verejných priestorov. Jeho použitie je veľmi univerzálne. Pri použití napríklad u pracovnej obuvi a ponožiek zabraňuje tvorbe nežiadúcich mikroorganizmov, znižuje potenie nôh a tak eliminuje ich nepríjemný zápach. Pri dlhej práci tak výrazne prispieva ku zníženiu únavy, k predĺženiu pocitu sviežosti a pohody. Výrobok NANOBAS® bol odskúšaný podľa ČSN EN ISO/IEC 17025 na St. aureus, E. coli, Ps. aeruginosa, Pr. vulgaris, S. marcescens, C. albicans, Aspergillus niger a Penicilium aurantiogriseum.

 

Výhody

• účinná dezinfekcia

• zabraňuje tvorbe nežiadúcich mikroorganizmov

• odstraňuje nežiadúci zápach

• príjemne vonia

NÁVOD NA POUŽITIE

Pomocou rozprašovača dostatočne postriekajte dezinfikovaný povrch alebo priestor a nechajte vyschnúť. Nikdy nestriekajte proti očiam! Dezinfekčný účinok pretrváva do tej doby, než sú nanočastice vyplavené vodou alebo potom. Prípravok nie je určený k priamej aplikácii na pokožku. Obsahuje stopové množstvo striebra.

 

TECHNICKÉ DÁTA

Skupenstvo (20 °C): kvapalina

Farba: bezfarebná

Vôňa: zelený čaj, limetka

Hodnota pH: 6–8

Teplota varu: 100 °C

Relativná hustota: 1,00 g/cm3 pri 20 °C

Rozpustnosť vo vode: 100 %

Samozápalnosť: nehorľavý (vodný roztok)

 

OBSAH / SKLADOVÉ ČÍSLO

100 ml dóza s rozprašovačom / 257 702

900 ml fľaša s rozprašovačom / 257 705

Kontaktné informácie

NOVATO SK, spol. s r.o., Dr. G. Schaefflera 4,

909 01 Skalica

 

tel.:  (034) 664 76 97, fax.: (034) 664 76 97

mobil.: 0908 707 529

 

e-mail: novato@novato.sk

2020 © Novato SK s.r.o. All rights reserved.