Osobná hygiena / NR® NEVIDITEĽNÉ RUKAVICE

Chránia pokožku pred špinou a agresívnymi látkami (rozpúšťadlá, kyseliny, zásady, lepidlá, farby, rezné a konzervačné oleje, emulzie a pod.). Pokožku nevysušujú, ale vďaka originálnemu zloženiu ju zvláčňujú a vyživujú.

 

POUŽITIE

NR® chránia vašu pokožku pred podráždením vyvolaným stykom s agresívnymi látkami ako sú rozpúšťadlá, kyseliny, zásady, lepidlá, farby a pod. NR® dokonale chránia pokožku, umožňujú jej dýchať, ale vodou sú nezmývateľné. Umožňujú prácu aj s jemnými súčiastkami, kde je použitie rukavíc problematické.

 

Výhody

Chránia vašu pokožku a umožňujú jej ľahké očistenie po veľmi špinavej práci.

NÁVOD NA POUŽITIE

NR® pretrepte a v obrátenej polohe nádobky naneste dostatočné množstvo peny na čistú pokožku, dobre rozotrite. K odstráneniu použite mydlo a vodu.

 

ZLOŽENIE

Voda, propán, izobután, minerálny olej, laureth-5, laureth-20, laureth-25, cetearyl alkohol, PVP, izopropyl myristát, hydrolizovaný kolagén, PEG-40, hydrogenovaný ricínový olej, parfum.

 

DÔLEŽITÉ UPOZORNENIE

Výrobok je pod tlakom, nevystavujte slnku a teplotám nad 50°C. Ani prázdny obal neprerážajte a nevhadzujte do ohňa. Nestriekajte do ohňa a na horúce predmety. Držte mimo zdroja vznietenia, nefajčite. Chráňte pred deťmi. Používajte len k určenému účelu. Do zberu dajte len prázdny obal.

 

PRVÁ POMOC

Pri vniknutí do očí vyplachujte veľkým prúdom vody, vyhľadajte lekárske ošetrenie. Pri požití vypite veľké množstvo vody, vyvolajte zvracanie.

 

SÚVISIACE PRODUKTY

• MEŠ • REK®

 

OBSAH / SKLADOVÉ ČÍSLO

300 ml sprej / 200 840

nR® NEVIDITEĽNÉ rukavice

Kontaktné informácie

NOVATO SK, spol. s r.o., Dr. G. Schaefflera 4,

909 01 Skalica

 

tel.:  (034) 664 76 97, fax.: (034) 664 76 97

mobil.: 0908 707 529

 

e-mail: novato@novato.sk

2020 © Novato SK s.r.o. All rights reserved.