Osobná hygiena / SANGEL®

sangel®

Vysoko účinná gelová dezinfekcia rúk. Okamžite pôsobí, príjemne vonia, veľmi dobre sa rozotiera a na pokožke zanecháva suchý neviditeľný film, ktorý chráni ruky pred širokým spektrom nebezpečných mikroorganizmov. SANGEL® sa používa všade tam, kde nie je možné si dokonale umyť ruky a je treba zaistiť ich sterilitu.

 

POUŽITIE

SANGEL® sa používa všade tam, kde nie je možné si dokonale umyť ruky a je treba zaistiť ich sterilitu. Je vhodný pre účinnú a rýchlu dezinfekciu v teréne, v miestach s obmedzeným prístupom k vode a sociálnym zariadeniam. Široké uplatnenie nachádza v našom bežnom živote, keď chceme zamedziť šíreniu a prenosu nežiaducich mikroorganizmov, pri epidémii, pri cestovaní v hromadných dopravných prostriedkoch, pri návštevách bánk, úradov a pri jednaní s ľuďmi. Medzi najviac rozšírené priemyslové oblasti využitia patrí potravinárstvo (potravinárska výroba, mäsokombináty, mliekarne, pekárne, prípravovne jedál, jedálne a kuchyne), poľnohospodárstvo (veľkochovy zvierat, veterinárna medicína - vyšetrovne zvierat, drobný pestovatelia zvierat, zoologické záhrady, poľnohospodárske a chovateľské predajne), zdravotníctvo (ambulancie, pohotovostná a záchranná služba, lekárne, zdravotnícke zariadenia, laboratória, farmaceutická a kozmetická výroba), komunálne služby (supermarkety, reštaurácie, hotely, verejná doprava, bankovníctvo, turistika, športové areály, kozmetické, kadernícke a masérske služby, manikúry, pedikúry, piercing, tattoo, pohrebné služby a pod.). SANGEL® má baktericidný, fungicidný a virucidný účinok. Baktericidný: Staphylococcus aereus, Salmonella typhimurium, Escherichia coli, Serratia marcescens, Pseudomonas aeruginosa, Listeria monocytogenes, Macobacterium terra. Fungicidný: na mikroskopické kvasinkové huby a plesne. Virucidný: na široké spektrum vírov (Herpes simplex, HBV, HIV)

 

Výhody

• ľahká aplikácia, rýchly účinok

• široké využitie

NÁVOD NA POUŽITIE

Aplikujte 2–3 ml SANGELU® na suché ruky. Gél rovnomerne vtierajte, minimálne 30 sekúnd. Po aplikácii ruky už neoplachujte!!!

 

TECHNICKÉ DÁTA

Skupenstvo: viskózna kvapalina, gél

Zloženie: etanol (cca 60 %) a ďalšie prísady

Horľavosť: 23 °C

Farba: bezfarebná

Zápach: po citróne

 

OBSAH / SKLADOVÉ ČÍSLO

150 ml fľaštička / 257 050

Kontaktné informácie

NOVATO SK, spol. s r.o., Dr. G. Schaefflera 4,

909 01 Skalica

 

tel.:  (034) 664 76 97, fax.: (034) 664 76 97

mobil.: 0908 707 529

 

e-mail: novato@novato.sk

2020 © Novato SK s.r.o. All rights reserved.